• Jeroen Bosch Ziekenhuis

    Bij het Jeroen Bosch Ziekenhuis mochten 5.500 medewerkers hun eigen kerstpakket uitkiezen. De medewerkers ontvingen unieke inlogcodes voor een gepersonaliseerde webshop, waar ze verschillen de keuzes hadden. De pakketten werden uitgereikt tijdens een feestelijk afhaalmoment op verschillende dagen, rekening houdend met de onregelmatige werktijden van het ziekenhuispersoneel.
    Bekijk case Jeroen Bosch Ziekenhuis
  • Erasmus MC

    Wij hebben voor het Erasmus MC verschillende Dutch Design boxen mogen aanbieden. Deze boxen hebben we samen met 20 personen van het Erasmus MC samengesteld. De boxen konden worden hergebruikt en waren FSC-gecertificeerd. Daarnaast hadden medewerkers de optie om hun geschenkbedrag te doneren aan een goed doel en werden de geschenken direct an huis geleverd.
    Bekijk case Erasmus MC
  • Transavia

    Wij hebben de 2.500 medewerkers van Transavia blij mogen maken een persoonlijk kerstcadeau via een op maat gemaakte webshop. Medewerkers konden kiezen uit cadeaus zoals een Pathé-bon, de Nationale Waarderingsbon, een winterkledingset in Transavia-stijl, of een donatie aan een goed doel. De webshop was volledig in Transavia’s huisstijl ontworpen.
    Bekijk case Transavia
  • Enexis

    Voor Enexis Groep hebben wij een fysieke uitnodiging mogen versturen met unieke inlogcodes. De medewerkers konden hier kiezen voor een kerstpakket, een nationale waarderingbon en donaties aan goede doelen. Wij hebben een dashboard gemaakt waar de contactpersonen live de statistieken konden bijhouden!
    Bekijk case Enexis